Mezőgazdasági talaj- és növénymintavevő

  • Cég neve

    Eurofins Minerág Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd, Keselyűsi út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Eurofins MINERÁG Kft. az állattenyésztéstől a növénytermesztésen át a környezetvédelemig és az élelmiszer-biztonságig terjedően végez mérnöki tevékenységet. Akkreditált mintavétel (talaj, gabonafélék, műtrágya, stb.), akkreditált laboratóriumunkban talaj vizsgálatok, zöld növény vizsgálatok, műtrágya és hígtrágya vizsgálatok, vízvizsgálatok, takarmányvizsgálatok, továbbá precíziós tápanyag-gazdálkodási tervezés, talajvédelmi tervek készítése (humuszmentés, hígtrágya kijuttatás, öntözés, stb) is felöleli tevékenységi körünket.

Keressük leendő munkatársunkat Mezőgazdasági talaj- és növénymintavevő pozícióra.

Főbb feladatok, munkák

  • Mintavételi tervek készítésében közreműködés,
  • Mintavevő berendezéssel ellátott terepjáró gépjárművel szántóföldi és ültetvényen történő mintavételezés,
  • Megszedett minták adminisztrációja, jegyzőkönyvezése
  • Minták székhelyre beszállítása
  • Mintavevő járművek és berendezések folyamatos gondozása, karbantartatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépjármű-vezetői jogosítvány (B-kategória),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mezőgazdasági munkában szerzett tapasztalat,
  • Jó tájékozódási képesség,
  • Jó problémamegoldó, illetve műszaki készség,
  • Székhelyünkhöz közeli (Tolna megye, illetve szomszédos megyéi) lakóhely.

Amit kínálunk

  • A végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő versenyképes fizetést kínálunk
  • Stabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk
  • Cafetéria-juttatás biztosítunk
  • Változatos munkakör és kihívást jelentő feladatok várnak rád

Szívesen fogadjuk pályakezdő és tapasztalt kollégák jelentkezését is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka