Mezőgazdasági gépszerelő - Áporka

  • Cég neve

    Bio-Fungi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2338 Áporka, Szabadság telep

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Mezőgazdasági erő- és munkagépek javítása, szervizelése.

Elvárások

  • mezőgazdasági gépszerelői végzettség
  • munkagépek szerelésében szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • T kategóriás jogosítvány
  • Mezőgazdasági berendezések kezelésben, üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási rendszer,
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • Stabil háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.
Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.