Mezőgazdasági gépértékesítő (Észak- és Dél-Dunántúl)

  • Cég neve

    Navik Agri Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • cégünk magas minőségű termékeinek képviselete
  • meglévő partnereinkkel kapcsolattartás és az új partnerek felkutatása
  • az értékesítéséhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések elkészítése, dokumentálása
  • az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása a teljes értékesítési szakaszban
  • termékbemutatók szervezése és lebonyolítása
  • termékeinkkel kapcsolatos műszaki tanácsadások végzése

Elvárások

  • felsőfokú műszaki vagy agrár végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • képesség kitartó önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • nyitottság új ismeretek befogadására
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • nagy értékű gépek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági véna
  • A mezőgazdaságban, azon belül is az ültetvényekben szerzett gépészeti és/vagy kertészeti tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes támogatást munkádhoz
  • prémium alapú versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • autó + mobiltelefon + notebook
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • biztos háttér

Céginformáció

  • Társaságunk mezőgazdasági gépértékesítő üzletága magas minőségű specializált mezőgazdasági gépek forgalmazásával, szervizelésével és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. Fő termékeink a Ferrari ültetvénytraktorok, Arrizza soraljművelő adapterek, BMV Italy zöldművelő adapterek, Bargam permetezők és szüretelőgépek, Monchiero gyümölcsbetakarítók, Campagnola kéziszerszámok és Selvatico pótkocsik.
  • A Navik Agri Kft. a csoport 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, családias környezetet és fiatalos lendületet biztosít munkatársainak. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Navik csoport olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. Cégünkről további információ: www.navik.hu, www.navikagri.hu

Amennyiben úgy érzi, hogy szimpatikusak vagyunk és a munkakör is Önre van szabva, ne hezitáljon, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és pályázza meg az állást.