Mezőgazdasági betanított munkás

  • Cég neve

    Ácsi Termál-Kertészet Kft.

  • Munkavégzés helye

    2941 Ács

  • Fizetés

    Nettó 280e - 300e Ft havi bér Nettó 30e - 30e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Azonnali munkakezdéssel kollégákat keresünk ácsi uborkatermesztő üvegházunkba. Újonnan épült üvegházunk Ács Ernőmajor részén található. A munkahelyre való bejutást buszokkal biztosítjuk, szállást nyújtani jelenleg nem tudunk.

Növényápolási munkák:
- Levelezés
- Szabályzás
- Klipszelés
- Engedés
- Szedés

Egy műszakos, 8 órás munka, szezonban heti 6, szezonon kívül heti 5 nap. Alkalmazotti jogviszony, szállást nem tudunk biztosítani.

Elvárások

- Munkavégzéshez megfelelő átlagos fizikum
- Kitartás, szorgalom
- Igényes munkavégzés
- Rendszeres munkába járás
- Üvegházi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Teljesítményorientált, átlagon felüli bérezés
- Évente gyarapodó hűségbónusz
- Minőségjutalom és jelenléti prémium
- Zöld munkakörnyezet
- Munkaruha és annak tisztítása biztosítva
- A munkába történő bejutást a vállalat biztosítja!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A GreenCoop csoport a Vidám Paradicsom termelői szövetkezete, valamint újonnan megnyitott ácsi üvegházunkkal már uborkatermesztéssel is bővítettük portfóliónkat. Szövetkezetünk olyan termelőket csoportosít, akiknek filozófiája az ízletes és egészséges zöldségek termesztése, a lehető legkisebb ökológiai lábnyom hátrahagyásával. Szövetkezetünk 4 szlovákiai és 2 magyarországi üvegházzal rendelkezik, összesen 32 hektár területtel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!