Metallográfiai laboros

  • Cég neve

    FLAME SPRAY HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Ipari Park út

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Dinamikusan fejlődő Pest vármegyei, szadai csapatunkba
 kollégákat keresünk
pozícióba.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaviszony Flame Spray Hungary Kft. alkalmazottjaként
  • A munkavégzés két műszakban történik (hétfőtől péntekig 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00)
  • Havi juttatási csomag: bruttó 600.000 - 700.000 forint (tapasztalattól függően);
  • 18 Ft / km munkába járási támogatás
  • Napi egyszeri kétfogásos étkezés biztosítása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Különleges technológiák
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

FELADATOK:

  • Minták érkeztetése;
  • Mintaelőkészítés különböző vizsgálatokhoz (optikai mikroszkóp, keménységmérés, szakítóteszt, SEM-EDX);
  • Minták elemzése a vonatkozó előírások alapján, az eredményekről dokumentáció készítése;
  • A laboratóriumi eszközök napi szintű ellenőrzése, tisztítása, karbantartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (Excel, Word);
  • Két műszakos munkarend vállalása;
  • Precíz, megbízható munkavégzés

ELŐNYÖK - NEM ELVÁRÁS

  • Hasonló laboratóriumban szerzett akár mintaelőkészítési, akár anyagvizsgálati tapasztalat
  • Szada környéki lakhely
  • Saját autó a bejáráshoz
  • Angol nyelvtudás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, hogy csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.