Metallográfiai laboratóriumi mérnök

  • Cég neve

    FLAME SPRAY HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Ipari Park út

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 950e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Dinamikusan fejlődő Pest vármegyei, szadai csapatunkba
 kollégákat keresünk
pozícióba.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaviszony Flame Spray Hungary Kft. alkalmazottjaként
  • Havi juttatási csomag: bruttó 650.000 – 950.000 forint (tapasztalattól függően);
  • Jelenléti munkavégzés: hétfőtől péntekig 08:00 – 16:30 (fél óra ebédszünettel)
  • 18 Ft / km munkába járási támogatás
  • Napi egyszeri kétfogásos étkezés biztosítása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Különleges technológiák
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

FELADATOK:

  • Metallográfiai minták elemzése a vonatkozó előírások alapján, az eredményekről dokumentáció készítése;
  • Speciális előkészítési igényű mintákhoz előkészítési módszer fejlesztése;
  • Speciális mintaelemzési feladatok ellátása;
  • Meglévő mintaelőkészítési módszerek optimalizálása és fejlesztése;
  • Laboratóriumi dokumentációk frissítésében, fejlesztésében való részvétel;
  • A Fejlesztési és a Termelési osztályok támogatása részletes visszajelzések készítésével;
  • Laboratóriumi adminisztráció elvégzésében való részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség, jó anyagismeret; akár mérnöki végzettséggel (pl. anyagmérnök, gépészmérnök), akár természettudományi végzettséggel (pl. geológus, fizikus, vegyész);
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (Excel, Word);
  • Angol nyelv ismerete;
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés.

ELŐNYÖK - NEM ELVÁRÁS

  • Hasonló laboratóriumban szerzett mintaelőkészítési és/vagy anyagvizsgálati tapasztalat;
  • Szada környéki lakhely
  • Saját autó a bejáráshoz

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.