Mesteroktató

  • Cég neve

    Miskolci Egyetem

  • Munkavégzés helye

    3515 Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • a Miskolci Egyetem Egészségtudományi Karának képzéseihez kapcsolódó, kiemelten az Ápolás és betegellátás alapképzési szak Ápoló szakirányához kapcsolódó tantárgyak, többek között Ápolástan, Szakápolástan, Kórházhigiéné, Anatómia, Klinikai alapismeretek és propedeutika, Transzkulturális ápolás, Szakmai gyakorlat stb. tantárgyak elméleti és gyakorlati oktatási feladatainak ellátása,
  • a szakterületi kutatási tevékenység publikálása,
  • oktatási segédletek, jegyzetek készítése, tananyagfejlesztés,
  • szakdolgozati és TDK témavezetés és bírálat,
  • részvétel a Kar közéletében, aktív tevékenység a Karon kívüli szakmai együttműködésekben,
  • a Kar dékánja, valamint az Ápolástudományi és Képalkotó Diagnosztikai Intézet vezetése által meghatározott feladatok ellátása.

Elvárások

  • mesterfokozat,
  • legalább tízéves szakmai-gyakorlati munkatapasztalat,
  • a hallgatók gyakorlati képzésére való alkalmasság,
  • büntetlen előélet, nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt,
  • a pályázónak meg kell felelnie a Miskolci Egyetem szabályzataiban rögzített, a mesteroktatókra vonatkozó általános követelményeknek.

Előnyt jelent

  • PhD tanulmányok folytatása.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, munkaviszony,
  • stabil hátterű, innovatív szervezeti környezet,
  • dinamikus csapatmunka,
  • kimagasló egyéni fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria.

A pályázat mellékleteként benyújtandó iratok, igazolások:

  • nyilatkozat a pályázó munkaviszonyáról, jogviszonyairól, azok tartalmáról és időbeli behatároltságáról,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (amennyiben nem áll rendelkezésre, kérjük az igénylésről kiállított ajánlott feladóvevény vagy az elektronikus visszaigazolás másolatának csatolását),
  • mesterfokozatot igazoló oklevél.

A pályázatnak legalább az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • kísérőlevél a Miskolci Egyetem Rektorához címezve (hivatkozva a pályázat iktatószámára),
  • részletes, dátummal ellátott, aláírt szakmai önéletrajz, amelynek tartalmaznia kell a pályázó munkahelyének megnevezését, beosztását, szakmai díjait, idegennyelv-tudását is,
  • publikációk és az azokra történt független hivatkozások jegyzéke,
  • szakmai-gyakorlati munkatapasztalat igazolása.

A pályázat benyújtásával kapcsolatos információk:

  • A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Jablonkai Csabáné Kottman Nóra osztályvezető nyújt.