Mesterforgácsoló

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Főbb feladatok, munkák

  • Forgácsolás területen termelőgépek kezelése, átszerelése és beállítása, gépképesség ellenőrzése

  • Megmunkáló programok kezelése NC, CNC ismeretek alapján

  • Próbagyártás elvégzése rajz és rajzi előírások alapján

  • Mérőberendezések beállítása, használata és az ehhez szükséges dokumentáció vezetése

  • Szakmai tapasztalata, ismerete alapján, valamint az eljárási utasítások mentén gépcsoportot szolgál ki, biztosítja annak zavartalan termelő tevékenységét

  • Rendszeres, periódikus ellenőrző méréseket végez, majd a mérési eredményeket dokumentálja

  • Felel a gépcsoport alapanyag/ csomagolóanyag ellátásáért, a készterméket az előírt raktárhelyre mozgatja, valamint biztosítja a termékazonosításhoz szükséges dokumentációkat
  • Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat forgácsolás területen

  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

  • Szoftverismeretek: MS Office, SAP

  • Magabiztos mérőeszköz használat

  • Pontos. precíz és szabálykövető munkavégzés

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

  • Önkéntes túlóra vállalásának lehetősége

  • Ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, Kőszeg településekről)

  • Bejárási támogatás 30 Ft/km

  • Havi termelési prémium

  • Kiemelt műszakpótlék

  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

  • Negyedéves bónusz

  • Nyári- és karácsonyi jutalom

  • Nyereségrészesedési bónusz

  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások

  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások

  • Ingyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinek
  • Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Operátor
    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.