Mérőszobai Minőségellenőr

  • Cég neve

    Qualitative Production Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mérési eredmények összesítése
  • Mérés kézi mérőeszközökkel
  • 3D- mérőgép kezelése,
  • Üzemi folyamatok ellenőrzése
  • Mérési jegyzőkönyv vezetése, dokumentáció naprakészen tartása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CMM mérőgépek felhasználói szintű ismerete
  • Kézi mérőeszközök, idomszerek használatának gyakorlati ismerete
  • Műszaki rajzok, dokumentációk magabiztos olvasása, értelmezése
  • több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz pontos munkavégzés, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
  • Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
  • Havi túlóra kifizetés
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Több műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország legfejlettebb régiójában egyedi gépek, berendezések, és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó
QP Zrt. keres munkatársakat Győrben az alábbi pozícióra:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a Profession felületén.