ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Mérőeszköz felügyelő

    ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a laboratóriumi mérőeszközök karbantartásának, javíttatásának ügyintézése;
  • a mérőeszközök kalibráltatásának ügyintézése;
  • a mérőeszközök minősítése;
  • a mérőeszközök minősítésével kapcsolatos adatbázis létrehozása és naprakészen tartása;
  • a laboratórium tárgyi eszközeinek leltári feladatai;
  • a laboratórium eszközeivel kapcsolatos beszerzésekben való közreműködés;
  • rendszeres – heti – beszámolók elkészítése.

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány/műszerész technikus/gépésztechnikus végzettség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • proaktív, együttműködő személyiség, önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • mérőeszköz technikus, gépésztechnikus végzettség;
  • építőipari anyagismeret;
  • méréstechnikai ismeretek;
  • építőipari területen szerzett tapasztalat;
  • targonca és/vagy gépkezelői jogosultság;

Amit kínálunk

  • változatos szakmai feladatok;
  • szakmai képzési lehetőségek;
  • támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség, egészségbiztosítás;
  • ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • munkába járás támogatása;
  • hosszú távú együttműködés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését.

60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt.

Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó felkészült mérnökeink, hozzáértő szakembergárdánkba keressük új munkatársunkat a Központi Vizsgáló Laboratóriumba Mérőeszköz felügyelő pozícióba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Mérőeszköz felügyelő” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.