Mérnökségvezető

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Békés megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Alumíniumnyomásos öntészettel és fémszerkezet gyártással foglalkozó partnerünk, aki főként autóipari beszállítóként van jelen bajnok csapata építéséhez az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Mérnöki tevékenységek hatékony összehangolása
  • A cég mérnökségi csoportjának irányítása és koordinálása
  • A párhuzamosan futó projektek irányítása, tervezése, koordinálása, ellenőrzése
  • Mérnökségi folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Műszaki vonatkozású célrendszer felállítása
  • Költségvetések és ajánlatok készítése
  • Beosztottak irányítása, munkatársakat érintő információk átadása
  • Irányítja és ellenőrzi a teljes mérnökséghez tartozó munkafolyamatot, a projektekben részt vevők munkáját
  • Feladata a beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása
  • Gondoskodik a fejlesztéshez szükséges erőforrások, az alkalmazandó eszközök és segédanyagok rendelkezésre állásáról
  • Feladata a gyártási folyamatok hátterének biztosítása: gyártási feladatok ellenőrzése szabályozása, termék- és folyamathibák ellenőrzése, korrekciós és megelőző intézkedések

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves mérnökségvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási eszközök ismerete (APQP, FMEA, PPAP, 5S, LEAN)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Telefon,Laptop
  • Letelepedési támogatás
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Békés megye

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Projektmenedzsment