Mérnökségi vezető (R&D)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Ügyfelünk egy magyar tulajdonban lévő távközlés tervezéssel, valamint kutatás és fejlesztéssel foglalkozó magáncég. K+F üzletáguk egy saját innovatív elektronikai eszköz kifejlesztésén és gyártásán dolgozik. Ennek koordinálására és támogatására reagálva növekednek és nyílik náluk új pozíció:

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki, mérnök csapat irányítása a fejlesztések során, határidők, ütemtervek betartatása
  • Gyártáselőkészítési folyamat hatékony menedzselése
  • Külsős együttműködések kezelése: elektronikai gyártó, fröccsöntő, szoftveres cégekkel kapcsolattartás
  • Projekttervek és szerződések készítésében való részvétel
  • Társterületekkel való kooperáció
  • Beszámolók készítése a vezetőség részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki végzettség, preferáltan villamosmérnök vagy gépészmérnök, műszaki részletek átlátása
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat termékfejlesztés, gyártáselőkészítés, piacra vitel, projektmenedzsment folyamatokban
  • Mérnök csapat irányításában szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság, határozott és céltudatos vezetői szemlélet

Amit kínálunk:

  • Piacképes alapbér
  • Egyéni teljesítmény alapú bónusz
  • Széchenyi kártya cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, új munkakörnyezet biztosított parkolóhely
  • Befogadó csapat, családias légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Embedded fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Python, C nyelv, mikrovezérlők ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest 19. kerület (Shopmark közelében)
  • Munkaidő: H-P 8:00 - 16:30