Mérnökségi Projekt koordinátor

  • Cég neve

    Unilever Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor, Táncsics utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • A projekt operatív tevékenységeinek irányítása, támogatása.
  • Kulcsfontosságú adatok és információk előkészítése (pl. KPI-ok, jelentések, akció tervek, útmutatók, prezentációk), ezzel támogatva a mérnöki és beszállító, partner csapatokat.
  • Projektértekezletek megszervezése és azokon való részvétel, jegyzőkönyv készítés.
  • A projekttel kapcsolatos feladatok előrehaladásának ellenőrzése, felügyelete és biztosítsa; a határidők betartatása.
  • Beszerzéssel kapcsolatos teljesítési igazolások kiállítása, költségek vezetése és részletes riportálása.
  • Kockázatkezelési dokumentumok frissítése együttműködve a projektben résztvevő társosztályokkal.
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal.
  • Meglévő folyamatok egyszerűsítse, hatékony és innovatív megoldások alkalmazása.
  • Mérnöki csapatok támogatása a vezetési eszközök és folyamatok terén, esetleges elakadások kezelése és jelentése.
  • Proaktív folyamatfejlesztési javaslatok tétele, „Best Practices” bevezetése a fejlődés érdekében.

Elvárások

Amit elvárunk:

  • Műszaki területen szerzett legalább BSc diploma
  • Pályakezdő vagy 1-2 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes szintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Project és Office programok ismerete
  • Proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Megoldásorientáltság
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készségek

Előnyt jelent

  • Egyéb, hasonló multinacionális cégnél szerzett projekt tapasztalat
  • Beruházással, illetve építkezéssel járó projektben való részvétel
  • Agile, projekt felületek és rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai és vezetői támogatás a karriered minden pontján
  • Kiemelten modern és dolgozóbarát munkakörnyezet, új irodatér közösségi terekkel („Év ipari irodája” díj nyertese 2022-ben)
  • Bejárási támogatás
  • Laptop, okostelefon
  • Egy befogadó, barátságos és inspiráló csapat, ahol jó dolgozni
  • Kiemelkedő cafeteria, egyéb juttatások (Sárkány Fürdő belépési lehetőség, snack automata keret)
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Folyamatos termékcsomag osztások saját és más Unilever gyárak termékeiből
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs
  • Játéksarok

Céginformáció

Az Unilever a világ vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalata, több mint 169 000 dolgozóval világszerte, magas szintű ipari automatizálással, vezető innovatív technológiákkal, valamint olyan márkákkal, mint a Domestos, Coccolino, Axe, Dove vagy Magnum.
Szeretnél mindennek a részese lenni? Akkor jelentkezz a nyírbátori gyárunk Projekt csapatába, ahová új munkatársat keresünk a nyírbátori gyáregységünkbe, egy 340 fős rendkívül magasan képzett és elkötelezett dolgozói csapatba.

Kérjük hogy a Jelentkezem gomb megnyomása mellett csatolja be magyar és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát.