Mérnökség vezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk a kiskunhalasi magyar kompresszortechnikai piac vezető szereplője.

Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén, a hidrogéntechnológiában
a hazai ipari méretű zöld hidrogén projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója.

Az innovatív és dinamikusan bővülő partnerünk keres
kiskunhalasi telephelyére új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A gázprojektek műszaki tartalmának (vevőigények és Ganzair megoldások) stratégiai meghatározása
  • Műszaki projektek irányítása a tervezéstől az alkalmazás meghatározásán át a projekt megvalósításáig
  • Gépész- és villamos tervezők, alkalmazástechnikai mérnökök, projektvezetők szakmai vezetése
  • A mérnökiroda és a projektiroda feladatainak priorizálása
  • Nyomon követi és felügyeli a hatályos jogszabályoknak való megfelelést
  • A piaci igények és trendek alapján a Ganzair fejlesztési irányainak meghatározása
  • Hatékony erőforrástervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök vagy olajmérnök végzettség
  • Mérnökcsapat vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • CAD 2D, Inventor ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Erős projektmenedzsment ismeret
  • MS Project és vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Belső képzés speciális kompresszortechnológia ismeretekből, a gáz- és hidrogénpiacról
  • Meghatározó szerep hazai és regionális szinten jelentős földgáz- és hidrogéntechnológiai projektekben
  • Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör
  • Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari-technológiai csőszerelés és/vagy hegesztési eljárások ismerete
  • Egyedi gépek tervezésében szakmai tapasztalat
  • 3D tervezőprogramok ismerete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Kiskunhalas