Mérnök - üzletkötő

  • Cég neve

    REMAK Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hogy mivel fognak telni napjaid?

Legfontosabb feladatod a légkezelő berendezések értékesítése és az értékesítéshez kapcsolódó feladatok elvégzése lesz.

  • Lehetőséged lesz új partnerek felkeresni, velük tárgyalások folytatni azért, hogy őket is állandó partnereid között tudd.
  • Kapcsolatot fogsz tartani a már meglévő ügyfelekkel, hogy a kitűnő ügyfélkapcsolatoknak köszönhetően munkád eredményként nagyszerű sikereket érhess el.
  • Mivel minden projektünk egyedi, folyamatosan kíséred majd azok megvalósulását a tervezéstől az átadásig. Ebben számíthatsz kitűnő mérnök és szervizes csapatunkra, akik támogatnak a szerződések, ajánlatok, műszaki tartalmak előkészítésében, valamint a berendezések szállításában és beüzemelésében. Így mindig naprakész leszel, ha partnereid kérdéssel fordulnak Hozzád.
  • Lehetőséged lesz részt venni termékbemutatókon, szakmai rendezvényeken, melyek szervezésében és lebonyolításában is számítunk Rád. Szakmai fejlődésed támogatásaként pedig meglátogathatod csehországi gyárunkat.

Munkád része lesz a feladatkörödhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése, így gondoskodsz majd arról, hogy a megfelelő információk a megfelelő időben a megfelelő személyekhez eljussanak azért, hogy partnereidnek tökéletes ügyfélélményt tudj nyújtani.

Csapatunkban kiemelten fontos az együttműködés és az információmegosztás, ezért rendszeres megbeszéléseket szervezünk, melyeknek Te is aktív résztvevője leszel.

Munkádat elsősorban Budapesten, Pest vármegyében és az ország középső részén fogod végezni, de várunk majd kitűnően felszerelt, modern győri központi irodánkban, ami a megbeszélések helyszínét adja.

Elvárások

Ahhoz, hogy munkádat sikeresen tud végezi, azt kérjük Tőled, hogy

  • legyen legalább középfokú kereskedelmi szakirányú végzettséged;
  • hozd magaddal 3-5 éves tapasztalatod, melyet műszaki vagy építőipari kereskedelem területen szereztél, és ismerd az építőipari piaci helyzetét;
  • kommunikálj kitűnően szóban és írásban egyaránt, rendelkezz jó meggyőző készséggel és tárgyalási technikával;
  • rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal;
  • légy nyitott vagy új ismeretek elsajátítására, és elkötelezetten végzed munkádat.

Örömmel fogadjuk, ha tárgyalóképes szinten használod az angol nyelvet.

Amit kínálunk

Amire nálunk számíthatsz:
- Korrekt bérezési struktúrát alakítottunk ki, ahol a betanulási időszakban fix alapbért biztosítunk számodra annak érdekében, hogy ez az időszak a lehető legeredményesebb legyen. Amikor pedig készen állsz a feladataid önálló ellátására, a jutalék bevezetésével egyéni teljesítményed kerül elismerésre.
- Minden, az eredményes munkavégzésedhez szükséges eszköz rendelkezésedre fog állni: mobiltelefon, laptop, tablet, céges autó – melyet magánhasználatra is igénybe vehetsz a meghatározott km keret erejéig.
- Pénzügyileg stabil, a piaci élmezőnyben tevékenykedő cég, ahol szeretnek dolgozni a munkatársak, mert:

  • minden nap tanulunk valami újat
  • emberközpontú vezetőkkel dolgozunk, akik megbecsülik a munkatársakat
  • kiváló a munkatársi légkör, munkaidőn kívül is keressük egymás társaságát
  • modern irodai környezetünket elhagyva számos céges rendezvényen, csapatépítésen veszünk részt

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk 14 éve dolgozik azon, hogy Magyarország minél több ipari létesítményében (gyárak, sportcsarnokok, szállodák) biztosítsa a friss levegőt. A csapat munkájának köszönhetően ma a REMAK  a piacvezető helyek egyikére ért el. Céljaink világosak, melyek megvalósításához Rád is szükségünk van!

Ha Te is szeretnél részese lenni csapatunk sikereinek, kérjük, a Jelentkezem gombra kattintás után küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat.