Mérnök-üzletkötő

  • Cég neve

    FERRY Contact Kft.

  • Munkavégzés helye

    1194 Budapest, Vas Gereben utca 4.

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,2M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kapcsolattartás a nyugat-európai kizárólagos képviseleteinkkel és a vevőkörrel a gyógyszeripar, vegyipar és élelmiszeripar területén. Rendszeres vevőlátogatás Magyarország területén. Rendezvényeinken és nemzetközi szakmai kiállításokon való részvétel. Értékesített berendezések projektmenedzsmentje (külföldi gyári teszteken részvétel, beüzemeléseken részvétel) és after sales feladatok. Saját szerviz mérnökeinkkel a szervizhátterünk ajánlása vevőinknek.

Elvárások

Mérnöki felsőfokú végzettség, angol nyelv magas szintű ismerete és aktív használata, B kategóriás jogosítvány, üzletkötői attitűd.

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat a gyógyszeripar, vegyipar, vagy élelmiszeripar területén. Üzletkötői tapasztalat nagy előnyt jelent.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelmet és számos Cafeteria elemet kínálunk ebben a pozícióban. Céges autó teljes körű használata, laptop, mobiltelefon biztosított. Nemzetközi környezetben nyugat-európai kizárólagos képviseleteinkkel és külföldi leányvállalatainkkal folyamatos és intenzív kapcsolattartás angol nyelven.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kispesti Képviseleti- és Mérnökiroda keres mérnök-üzletkötői munkakörbe, felsőfokú műszaki végzettségű és üzletkötői területen szerzett tapasztalattal rendelkező munkatársat.

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát!