Mérnök kapcsolattartó (tervező látogató)

  • Cég neve

    EXTOR Elektronikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja! Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!

Az AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviselete, az EXTOR Elektronikai Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 23 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője. Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.

Folyamatosan bővülő Csapatunkba új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

-villamosmérnök végzettséggel-

Feladatok

  • Villamos tervezők látogatása, kapcsolattartás,
  • Műszaki támogatás nyújtása a projekt tervezési fázisában,
  • Villamos kivitelezők látogatása, kapcsolattartás,
  • Projekt információk továbbítása a területileg illetékes értékesítő felé (mind a tervezés alatt lévő projektekről, mind a kivitelezőktől beérkező információkról)
  • Bemutatók szervezése mind a tervezők, mind a kivitelezők részére,
  • Oktatások szervezése mind a tervezők, mind a kivitelezők részére,
  • Gyárlátogatás, külföldi képzés szervezése mind a tervezők, mind a kivitelezők részére.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierút
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.