GlaxoSmithKline Biologicals Kft. logo

Mérnök - Gyártóberendezések és Tiszta Ellátórendszerek

  • Cég neve

    GlaxoSmithKline Biologicals Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Homoki Nagy István utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A GSK-nál egyesítjük a tudományt, a technológiát és a tehetséget, hogy a betegségek előtt járjunk. A világ egyik legnagyobb biofarma vállalataként naponta körülbelül 2,3 milliárd védőoltást és gyógyszereket juttatunk el a világ több mint 160 országába. A cégünk vezető szerepet tölt be többek között a légúti megbetegedések, a HIV, továbbá a fertőzések és a központi idegrendszeri betegségek gyógyításában, de kiemelt területünk a védőoltások kutatása, fejlesztése és természetesen gyártása.

Több mint 150 országban vagyunk jelen, 37 gyártóegységgel, amelyek közül az egyik vakcina telephely Magyarországon, Gödöllőn található.
A gödöllői gyár kulcsszerepet játszik a diftéria és tetanusz antigének előállításában, amelyet világszerte használnak.

As our Clean Utilities and Process Equipment Engineer you will provide engineering support, problem solving and will coordinate Process Equipment / Clean Utilities activities at GSK Gödöllő site and support the continuous availability of the equipment in cleanrooms and the connected Clean Utilities to ensure the continuity of production.

Feladatok:

Mérnökünkként a telephelyünk termelő berendezéseinek és tiszta ellátó rendszereinek szakmai felügyelete lesz a feladatod, ezáltal támogatva a termelő berendezések és tiszta ellátó rendszerek rendelkezésre állását a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében.

Főbb feladatok:

  • A Gyártóberendezések és Tiszta Ellátórendszerek telepítési és minősítési tevékenységeinek koordinálása és nyomonkövetése a hazai és nemzetközi minőségi szabványoknak megfelelően
  • Részvétel globális projektekben, mint a terület szakértője, valamint helyi projektek irányítása; felelősség minden ide vonatkozó projekt fázisban (felhasználói specifikáció, tervezés, tenderek, szerződések, installáció, kvalifikáció, dokumentáció, nyomon követés, stb.)
  • A telephely karbantartásának és működésének támogatása: hiba feltárás, átadás utáni támogatások
  • Módosítások menedzselése, együttműködés más társosztályokkal (Termelés, EHSS, QA, Karbantartás, Beszerzés), külsős cégekkel, alvállalkozókkal, mérnökirodákkal
  • Külső munkatársak munkájának ellenőrzése, kiértékelése és jóváhagyása, projekt tevékenységek elvégzése a telephelyen
  • A gödöllői telephely fenntarthatósági törekvéseinek támogatása; fejlesztések kezdeményezése a hatékonyabb energiafelhasználás, termelés és munkakörnyezet terén

Elvárások:

  • Gépészmérnöki-, Vegyipari-, Élelmiszeripari vagy hasonló technológiai területen szerzett diploma
  • Örülünk, ha van már néhány év releváns szakmai tapasztalatod (tervezés, kivitelezés), de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Műszaki rajz ismeret, PID-k megértése, számítógéppel támogatott tervező (AutoCAD) szoftver ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Tapasztalat vízrendszerek, sűrített levegő-, gőzrendszerek, CU generátorok, technológiai berendezések: tartályok, ultraszűrők, fermentorok stb. területén
  • Ismeret ipari berendezések, közművek, csőrendszerek és a műszerek terén

Előny:

  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Jó kommunikációs-, szervezési- és tárgyalási készség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kötetlen munkarend és heti 2-3 nap Home Office
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás (céges buszok Budapestről és környező városokból/saját autó esetén benzintámogatás)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítási csomag
  • Fizetett szülői vagy gondozói szabadság
  • Befogadó vállalati kultúra
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Innovatív kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Élelmiszermérnök