Mérnök gyakornoki és ösztöndíj program - utolsó éves Bsc vagy Msc - (WHC021203) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest vonzáskörzete

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Mérnök kollégák támogatása, mérések elvégzése
    • Selejtarány csökkentése
    • Ciklusidő és a termékváltás idejének csökkentése a sorokon
    • Dokumentációk elkészítése
    • Gépvizsgálat és jelentéskészítés a 8 + 2 kategória szerint (állapotfelmérés, elemzés és jelentés)
    • SOP, Vizuális SOP
    • Double risk inspection (potenciális veszély felmérése)
    • OPL (one point lesson)
    • KPI (Key performance indicator)

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Folyamatban lévő tanulmányok (gépész, villamos, mechatronikai, minőségügyi, járműmérnök)
    • BSC (csak utolsó év) vagy MSC (bármely periódus)
    • Heti minimum 25 óra vállalása
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • MS Office programok felhasználói szintű tudása (Excel, Word, PPT)

Amit kínálunk

    • Bruttó 2000 Ft-os órabér (25 év alatt nettó!)
    • Karrier lehetőség a diplomaszerzést követően
    • Ösztöndíjprogram
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség
    • Ingyenes céges buszjárat
    • Napi 1x étkezés biztosított
    • Mentori támogatás
    • Szakmai előadások, workshopok
    • Igény esetén szállás biztosítása

Céginformáció

Partnerünk piacvezető a kreatív technológiai megoldások és az innováció területén. Élen jár az energiát érintő megoldások és legmodernebb anyagok létrehozásában, amelyekkel javíthatják az életminőséget a világ bármely pontján.