Mérnök Gyakornok- folyamatmérnökség

  • Cég neve

    Eagle Industry Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2234 Maglód, Jászberényi út 23.

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok, amiben a segítségedre számítunk a folyamatmérnökök munkájának támogatásakor:

  • gyártási folyamatok ellenőrzése
  • kísérletek, mintagyártások elvégzése, mérése, dokumentálása, kiértékelése
  • adatgyűjtések, elemzések
  • gyártási dokumentáció készítése, adminisztratív feladatok
  • folyamatoptimalizálás (ciklusidő, selejt, géphibák)

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • Egy héten ráérsz 2-3 napot dolgozni legalább 1 éven keresztül
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • Alaposság, rugalmasság és precizitás jellemez

Előnyt jelent

Előny: MS Office programok, elsősorban Excel felhasználó szintű kezelése, és ha angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

Amiért megéri nálunk dolgozni:

  • A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatsz, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk egy gyártó cég mindennapjaiban
  • Innovatív projektekben vehetsz részt, amelyek akár szakdolgozatodhoz is segítségül lehetnek
  • Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, kiváló környezetben dolgozhatsz
  • Irodai buszjáratot is biztosítunk, melyet Budapestről is elérsz a Péceli vasútállomáson

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Cégünk, az Eagle Industry Hungary Kft. az EKK tagjaként
üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepek és részegységek összeszerelését végzi Maglódon.
Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatunk célja, hogy stratégiai beszállítóként a jövőben is meghatározó fejlesztéseket valósítsunk meg.
Ha értékes tapasztalatokat szereznél és megismernéd a mindennapokat egy autóipari cégnél, ahol a legkorszerűbb technológiával találkozhatsz, mint a robottechnika, mágnestekercs gyártás, ellenállás hegesztés vagy fröccsöntés és
Izgalmas feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést keresel, akkor jelentkezz

Amennyiben érdekesnek találod a fentieket, küldd el jelentkezésed a jelentkezem gombra kattintással, vagy honlapunk felkeresésével!