Mérnök gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest IV.

  • Fizetés

    Bruttó 2 300 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Sanofi újpesti telephelye 2021 novemberében az EUROAPI céghez csatlakozott, amely a gyógyszeripari hatóanyagok vezető európai gyártója. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. Termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban, összesen hat hatóanyaggyártó telephely bevonásával egyesíti, az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Főbb feladatok, munkák

  • Műszaki dokumentumok kezelése, a dokumentumtár munkatársának segítése
  • Részvétel üzemi felméréseken, tervek átnézésében
  • Kvalifikálási folyamatokban való segítségnyújtás
  • Kvalifikálási mátrixok, ütemtervek, jelentések elkészítése/kezelése
  • Ajánlatkérések és megrendelések írása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, vegyészmérnök)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Vegyipari érdeklődés előnyt jelent
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • MUNKAIDŐ:
  • Heti min. 20-25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2300 Ft/óra diákbér
  • Projektekben való részvétel
  • Betekintés multinacionális környezetbe
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök