Mérnök értékesítő (101-0-44084/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Partnerünk német tulajdonban van és családi vállalkozásból nőte ki magát. Megbízásukból MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ kollégát keresek most, aki a Nyugat-Magyarországon található ügyfélekért felelne.

Feladatid közé tartozna:
-Termékek közvetlen B2B értékesítése
-Értékesítési lehetőségek felkutatása és ügyfélkör szélesítése
-Meglévő partneri kapcsolat ápolása
-Új kapcsolatok felkutatása proaktívan, hideghívásokkal, ajánlásokkal
-Ajánlatok és információs anyagok összeállítása

Elvárások:

Várjuk jelentkezésedet, ha:
-Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel vagy érdeklődsz a műszaki világ felé
-Szereztél már 1-2 év tapasztalatot értékesítésben
-Angol nyelvtudásod szívesen használod szóban és írásban is
-Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amit a megbízónk kínál:

Amiért érdemes jelentkezned:
-Munkádat a teljesítményeddel arányos bónusszal jutalmazzák
-Céges autót magánhasználatra is használhatod
-Befogadó köze, jó munkakörnyezet és fejlődési lehetőség vár

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs