Mérnök-értékesítő (orvostechnikai vagy villamos berendezések és elektronikai területre)

  • Cég neve

    TÜV Rheinland InterCert Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út 51-57.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek és értékesítési lehetőségek feltárása,
  • Ügyféllátogatások szervezése és üzleti tárgyalások lebonyolítása az árajánlatok és a szerződések feltételeiről,
  • Ügyfélkapcsolatok proaktív fejlesztése és kialakítása a saját felelősségi területén,
  • Szoros együttműködés a vezetőséggel és a mérnöki csapattal az ügyfelek igényeinek összehangolása érdekében,
  • A piaci trendek folyamatos nyomon követése,
  • Az értékesítési stratégia végrehajtása és proaktív részvétel a vállalat üzleti stratégiájának megvalósításában

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök diploma),
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat műszaki szolgáltatás értékesítésében és/vagy üzletfejlesztésben,
  • Ügyfélszerzési és tárgyalási tapasztalat, kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű IT ismeretek (MS Office, CRM rendszerek),
  • Értékesítési gondolkodásmód,
  • Utazási hajlandóság (belföldön és külföldön egyaránt, éves szinten a munkaidő 25-49%-ában),
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Német nyelvismeret,
  • SalesForce ismerete
  • Orvostechnikai területen vagy autóipari területen és/vagy tesztelés, ellenőrzés és tanúsítás területén szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Változatos cafeteria elemek,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Betanulás a mérnöki csapatban, hogy az új kolléga mielőbb megismerje, milyen szolgáltatásokat nyújtunk a vállalaton és a saját területén belül egyaránt

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, Gizella út 51-57.
Munkaidő: teljes munkaidő, kötetlen munkarend otthoni munkavégzési lehetőséggel (próbaidőt követően)
Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal

Céginformáció

A TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete a műszaki vizsgálatok, ellenőrzés és tanúsítás területén, az ún. TIC szektorban. Független, semleges és professzionális szervezetként olyan jövőért dolgozunk, melyben az emberiség és a környezet érdekei hosszú távon is egyaránt érvényesülnek.

TÜV Rheinland. ’Precisely Right’. E két szó tökéletesen kifejezi szolgáltatásaink iránti elkötelezettségünket: bármit teszünk, azt csakis pontosan és jól tesszük. Éppen ezért ügyfeleink számára a TÜV Rheinland Csoport minden tekintetben - a legjobb választás.

Folyamatosan keressük a tehetséges szakembereket, hogy csatlakozzanak a TÜV Rheinland nemzetközi csapatához. Segítségükkel új és sikeres szolgáltatásokkal tudjuk támogatni partnereinket.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!