Mérnök értékesítő (Kelet-Magyarország)

  • Cég neve

    SCHUNK Intec Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerszám- és munkadarab befogó rendszerek értékesítése
  • Potenciális új ügyfelek megkeresése a cég ügyfélkörének bővítése céljából
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel,
  • Teljeskörű műszaki megoldások kidolgozása
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomonkövetése

Elvárások

  • Műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Dinamizmus, terhelhetőség
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk

  • Cégautó, modern kommunikációs eszközök
  • Rendezett munkakörülmények, barátságos légkör
  • Elkötelezett vezetőség és támogató munkatársak
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget

Céginformáció

  • A SCHUNK világszerte elsőszámú beszállító ha robotok és megmunkálógépek felszerszámozásáról van szó. 3.400 munkatársunk 9 gyárban és világszerte 34 leányvállalatban gondoskodik róla, hogy partnereink a világ minden táján precízen, gazdaságosan és biztonságosan termelhessenek. A digitalizálás és az Ipar 4.0 nálunk a mindennapok része és termelő üzemeink okos gyárakká alakulnak (Smart Factory). Vevőink közé tartoznak a világ neves gépgyártói, autógyárai és autóipari beszállítói, robotgyártói, automatizálási cégei csakúgy, mint az elektronikai ipar szereplői. Mindannyian megbíznak a SCHUNK által gyártott gépekben, kiváló megfogó rendszerekben, szerszám- és munkadarabbefogókban.

Fényképes önéletrajzukat bérigény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.