Mérnök értékesítő

  • Cég neve

    GRIMAS Ipari Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mi lesz a feladatod Nálunk?
  • A cég által forgalmazott műszerek, berendezések és szolgáltatások értékesítése
  • Szakmai kapcsolattartás az ipari- és tudományos életben dolgozó partnerekkel
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése.
  • Szakmai, hozzáértő konzultációk levezetése.
  • Műszaki terméktámogatás, szaktanácsadás
  • Német és angol nyelvű partnereinkkel (Vevő, szállító) való kapcsolattartás
  • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
  • A szerződések előkészítése, és a megrendelések koordinálása
  • Az elvárt értékesítési tervek teljesítése, egyéni felelősséggel

Elvárások

Mit várunk el Tőled?
  • Kimagasló értékesítési készség
  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés, kreativitás, pontosság,
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • A folyamatos ügyfél látogatások mellett irodai munkavégzés (Csepeli (XXI.ker.) iroda, ingyenes parkolás)

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:
  • Mérnök végzettség (gépész-, anyag- és villamosmérnök)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör, folyamatos szakmai fejlődés.
  • Jó csapat, családias hangulat-munkakörnyezet
  • Havi alapfizetés + jutalék
  • Egyéb juttatások: céges autó, notebook, mobiltelefon, cafeteria,  szakmai tréningek

Céginformáció

Csapatunk évről-évre növekszik, így idén is keressük legújabb kollégánkat, aki a cégünket fogja erősíteni.
A világ változik, technológiák jönnek és mennek, de mi 1993 óta töretlen lendülettel haladunk előre, így az elmúlt 30 évben a hazai ipari anyagvizsgálat megkerülhetetlen szereplőjévé léptünk elő.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!