Mérnök értékesítő

  • Cég neve

    eCon Engineering Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cégünk által forgalmazott mérnöki szimulációs (Ansys, Moldex3D, stb) szoftverek és szimulációs mérnöki tevékenység értékesítése Magyarország területén
  • Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása (hideghívások lebonyolítása)
  • Ügyféligények felmérése
  • Partneradatbázis karbantartása
  • Szoftver termékkör ajánlása
  • Meglévő ügyfelek látogatása
  • Prezentációk készítése, szoftverbemutatók tartása
  • Ajánlatok, megrendelések készítése
  • A teljes értékesítési folyamat nyomon követése és adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • legalább 3-5 éves mérnök értékesítési tapasztalat B2B területen, vagy
  • 3-5 év szimulációs mérnöki tapasztalat és értékesítői attitűd
  • Udvarias, határozott, magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság, kitartás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  •  „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil alapfizetés és kiemelkedő jutalékrendszer, negyedéves elszámolásban, forgalom után
  • Megbízható, középkategóriás személyautó, névre dedikáltan, magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges minden eszköz: telefon, laptop, mobilnet, tablet
  • Munkavégzés helye: Magyarország területe, gyakori utazással
  • Főállású munkaviszony, home office lehetőséggel
  • Egészségbiztosítás, idegennyelv tanulási lehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kommunikációs, értékesítői és műszaki szakmai tréningek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az eCon Engineering Kft. 2002-ben alapított, magyar tulajdonú mérnöki vállalkozás, ami több, mint 90 munkatárssal dolgozik. Küldetésünk a fejlett mérnöki szimulációs technológiák és szoftverek népszerűsítése. Az automatizált gépek tervezése és építése során szerzett tapasztalatunk és szakértelmünk számos autóipari beszálló, és multinacionális vállalat számára jelent költséghatékony, egyénre szabott megoldásokat.

Amennyiben érdeklődsz az állás iránt, várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet a „jelentkezem” gombra kattintva.