Mérnök (drón szakterületi vizsgáló - értékelő)

  • Cég neve

    Melon HR Technology Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 49.

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Mérnök (drón szakterületi vizsgáló, értékelő)

Szeretnéd munkáddal egy olyan innovatív vállalatcsoport tevékenységét támogatni, amely a megfelelőség-értékelésben tevékenykedő vállalatokat köti össze? Akkor jelentkezz vizsgálónak, értékelőnek!

Főbb feladatok, munkák:

- Drón megfelelőségértékelés szakmai végzése (vizsgálat, értékelés)
- Szakmai konferenciákon való részvétel (megfelelő tapasztalat megszerzését követően)
- Szakmai döntés előkészítés támogatása a vonatkozó előírások figyelembevételével
- Drón terület nemzetközi szakértői csapatával történő támogató együttműködés
- Szakmai kapcsolattartás és angol nyelvű levelezés megbízókkal és a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel
- Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalatfejlesztési folyamatokban

Elvárások

- 5-10 év tapasztalat
- Mechatronikai mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök, repülőmérnök vagy hasonló területen szerzett végzettség
- Angol nyelv folyékony, tárgyalási szintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű tárgyalások lebonyolítására
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
- Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége
- Mérnöki gondolkodásmód
- Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés
- Új ismeretek iránti fogékonyság
- Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
- Csapatszellem
- B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

- Éves bónusz / mozgóbér
- Mobiltelefon
- Szakmai tréningek
- Home office lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Valamely megfelelőség-értékelő szervezetnél szerzett tapasztalat
- Villamosberendezések gyártás és/vagy technológia ismerete
- Ipari tapasztalat
- Minőségirányítási rendszerek ismerete és minőségirányítási rendszer audit tapasztalat
- További nyelv(ek) tárgyalási szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mechatronikai mérnök

Jelentkezéshez kattints a "Jelentkezem" gombra és küldd el szakmai önéletrajzodat!