Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Trust & Benefit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Kiss János altábornagy utca 11.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • KKV-k teljes körű könyvelői feladatainak ellátása, kontírozás (bank, vevő, szállító, tárgyi eszköz, vegyes)
  • Analitikák és egyeztetések önálló elkészítése
  • Adóbevallások elkészítése és beküldése
  • Szállító számlák, banki, pénztári és vegyes tételek könyvelése, rögzítése
  • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése
  • Év végi zárás elkészítése, ad-hoc riportok készítése
  • Havi kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése
  • Beszámolók készítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelő
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • MS Office tudás, Excel kimutatások elkészítéséhez való készség

Előnyt jelent

  • RLB-60 ismerete
  • Könyvelőirodai vagy kontrolling tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, nyugodt légkör
  • Kényelmes irodai környezet
  • Rugalmas munkavégzés
  • Családosok számára kedvező munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú együttműködés

Céginformáció

Cégünk folyamatosan fejlődik, stabil megbízói hátérrel, szakmailag jól felkészült csapat vagyunk.
Könyvelő irodánk a XII. kerületben a Déli pályaudvar mellett található. Tömegközlekedéssel és autóval is könnyedén megközelíthető.
Heti 1-2 nap Home office munkavégzés lehetséges.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, és jelölje meg fizetési igényét.