Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    RiMiKer Plus Kft

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Ecseri út 14-16.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevő- és Szállítói számlák banki összevezetése
  • Bejövő számlák rögzítése
  • Vevő- és Szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Főkönyvi könyvelés elvégzése
  • A cég gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása
  • Könyvelési folyamatok támogatása vezetői elvárások alapján
  • Adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Évközi időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben való aktív közreműködés
  • Dokumentumkezelés adatvédelmi szabályzat szerint
  • Ügyfélkapu kezelése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • 3-5 éves tapasztalat Mérlegképes könyvelőként
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • sERPa programmal történő könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Barátságos, fiatalos légkör
  •  Kedves, segítőkész kollégák
  •  Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  •  Biztos, hosszútávú munkahely
  •  Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri út 14-16.
Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend
  • Hétfőtől - Péntekig, 7:45 – 16:15 között.

Céginformáció

Kereskedésünk elkötelezett amellett, hogy szolgáltatásaival megismertesse fogyasztóival a kulturált alkoholfogyasztást, illetve a prémium italok világát.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.