Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Fejér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Készen állsz arra, hogy a táblázatokból műalkotásokat varázsolj és kiengedd a benned rejlő számoló zsenit? Egyedi termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársat gépész tervezőmérnök pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Irányítás és vezetés: A számviteli törvényben meghatározott számviteli feladatok felügyelete és vezetése
  • A pénzügyi kimutatások elkészítése
  • A számviteli feladatok végrehajtása: A számviteli törvény hatálya alá tartozó szervezetekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Számviteli politikák és rendszerek kialakítása: A számviteli politika, a könyvelési eljárások és a beszámolási rendszer kidolgozása. Ide tartozik az információs rendszer kialakítása is
  • Irányelvek és szabályzatok karbantartása: A számlatükörrel, a könyveléssel és a pénzügyi beszámolóval kapcsolatos szükséges szabályzatok rendszeres megalkotásának és karbantartásának biztosítása
  • Pontos belső és külső információk biztosítása
  • Megfelelőség és megbízhatóság: A szolgáltatások, pénzügyi nyilvántartások és bizonylatok jogszerűségének, megfelelőségének és megbízhatóságának biztosítása
  • Pénzügyi tanácsadás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magas szintű pénzügyi és üzleti ismeretek, a pénzügyi törvények és rendeletek ismerete
  • Szakmai önéletrajz angol nyelven
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!