NormaConto Pénzügyi, Számviteli és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Mérlegképes könyvelő

    NormaConto Pénzügyi, Számviteli és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljes körű könyvelés, adatrögzítés
  • az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • adóbevallások elkészítése
  • éves beszámolók elkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • releváns, legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • rugalmasság, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (erős Excel-tudás)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkára való nyitottság

Előnyt jelent

  • könyvelő irodában szerzett könyvelési tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkahely, aminek alapja a több, mint 20 éve működő irodánk
  • professzionális háttér, kiváló infrastruktúra, barátságos munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő, munka-szabadidő egyensúlya
  • versenyképes bér
  • tanulási és fejlődési lehetőség-szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • a hazai KKV szektor széles spektrumának megismerése

Céginformáció

A NormaConto Kft. több mint 20 éve nyújt ügyfeleinek számviteli, humán ügyviteli, adótanácsadási, és üzletviteli szolgáltatásokat, végzi adókapcsolataik menedzselését. Cégünk küldetése, hogy szakértelmünkkel hozzájáruljunk ügyfeleink sikeréhez.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.