Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Juhász Sándor És Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Fuvarozási tevékenységgel foglalkozó 140 alkalmazottból álló vállalkozás teljeskörű és önálló könyvelése,bérszámfejtése,munkaügyi és társadalombiztosítási ügyintézése magyar számviteli és adótörvény előírásai szerint. Jelentések, kimutatások, statisztikák, elemzések összeállítása.

Elvárások

Bérszámfejtésben,munkaügyi és társadalom biztosítosításban jártasság.

Előnyt jelent

Fuvarozási tevékenység könyvelésében jártasság.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem,szabad hétvégék,teljes munkaidő,kultúrált munkakörnyezet.