Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Essentra Components Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Nagyszőlős utca

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák rögzítése, bank könyvelése
  • Vevő- és Szállítói folyószámlák egyeztetése,
  • Vevői kintlévőségek kezelése,
  • Főkönyvi könyvelés elvégzése,
  • A cég gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása,
  • Könyvelési folyamatok támogatása vezetői elvárások alapján,
  • Adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás cégen belül, illetve külföldi társvállalatokkal,
  • Évközi időszaki zárásokban, valamint könyvvizsgálat során való aktív közreműködés,

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 5 éves könyvelés területén szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség,
  • Határidők betartása

Előnyt jelent

  • Legalább alapfokú kommunikatív angol nyelvtudás,
  • Együttműködési készség, csapatmunkára való hajlandóság, ugyanakkor önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, legfőképp Excel,
  • Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, segítőkész kollégák,
  •  Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, multinacionális háttér és támogató munkakörnyezet
  •  Munkavégzés helye: Budapest, Újbuda, XI. kerület.
  • Egészségbiztosítás, mely fedezi az alapvető kontrollvizsgálatokat és kezeléseket,
  • SZÉP kártya juttatás, Gyümölcsnap, kávé, tea

Céginformáció

Cégünk az Essentra plc leányvállalata, az alapvető ipari komponensek és megoldások vezető globális szállítója, amely műanyag fröccsöntött, vinil öntött és fém termékek forgalmazására összpontosít.
Az egyesült királyságbeli székhelyű Essentra globális hálózata a világ 28 országára terjed ki, és több mint 3000 alkalmazottat, 13 gyártólétesítményt, 24 elosztóközpontot, valamint 33 értékesítési és szolgáltató központot foglal magában. Mintegy 74 000 ügyfelet szolgál ki alacsony költségszintű, de más késztermékekbe  nélkülözhetetlen alkatrészek  gyors ellátásával különféle  iparágakban, mint a gép- és berendezésgyártás, autóipar,  elektronikai iparok, az orvosi eszközök és megújuló energiaiparok területén.

Magyar (és angol) nyelvű önéletrajzzal - bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.