Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Bio-Fungi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2338 Áporka, Szabadság telep

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Társaságunk gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak meglelő nyilvántartása,
  • Analitikus és főkönyvi könyvelés a számvitel szabályai szerint,
  • Teljeskörű könyvelés (bejövő- - kimenő számlák, bank és vegyes tételek),
  • Évközi bevallások, statisztikák, jelentések elkészítése, határidőkben történő benyújtása,
  • Évközi időszaki zárásokban valamint éves beszámoló készítésében való aktív közreműködés,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Középfokú könyvelő végzettség,
  • 3-5 éves szakirányú munkatapasztalat,
  • Napra kész számviteli és pénzügyi jogszabályi ismerete,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office program ismeret,
  • Monotónia tűrés,
  • Nagyfokú pontosság, precizitás,
  • Alapos, önálló és proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség / Mérlegképes könyvelő,
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismeret,
  • Termelő és/ vagy kereskedelmi vállalatnál szerzett gyakorlat,
  • Tárgyieszköz nyilvántartási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Stabil háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

kollégánkat keressük!

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely két telephelyén, Ócsán és Áporkán közel 400 főt foglalkoztat.
Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.
Társaságunk  pénzügyi és számviteli osztályának  létszámbővítése miatt vagy az áporkai vagy az ócsai telephelyünkre keressük leendő kollégánkat:

A " Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát.