BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. logo

Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ipari park utca 10.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése, szállítói folyószámlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Banki utalások előkészítése; banki tranzakciók, pénztár könyvelése, ellenőrzése
  • Vegyes tételek könyvelése; számlázási feladatok
  • Havi/negyedéves zárásokban való aktív részvétel, analitikák egyeztetése
  • Folyamatok optimalizálásának támogatása

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, valamint jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Precíz, pontos önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás jellemez

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

MIÉRT NAGYSZERŰ MUNKAHELY A BHE?

  • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk
  • Próbaidő után home office lehetőséget biztosítunk (maximum 2 nap/hét)
  • Családias, támogató munkakörnyezet vesz körül
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Változatos feladataid lesznek
  • Ingyenes parkolás az irodaház környékén

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat.
A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megadásával.