Mérlegképes könyvelő, bérszámfejtő

  • Cég neve

    ADÓ-KORREKT KFT.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Jósa András utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A könyvelőiroda ügyfelei körébe tartozó cégek számláinak kontírozása, könyvelése
  • Áfa bevallások elkészítése
  • Éves beszámoló elkészítésénél aktív részvétel, bevallások , beszámoló előkészítése
  • Alapszintű bérszámfejtési feladatok ellátása

Elvárások

A fenti feladatok ellátásának elsajátításához segítséget nyújtunk, de elvárt a szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés. Betanulási időszakot követően elvárt az önálló munkavégzés.
A pozíció betöltésére olyan jelentkezőket várunk, akik komolyan motiváltak és hosszú távra terveznek, nyitottak a többszintű könyvelői feladatok megismerésére és elvégzésére.

Előnyt jelent

Előnyt jelent a könyvelőirodában szerzett tapasztalat és a  TB és bérügyintézői végzettség.
Előny a Kulcs-Soft programjainak ismerete.

Amit kínálunk

A munkavégzés nem monoton feladatok elvégzését jelenti, hanem a vállalkozások profiljainak megismerésével széleskörű ismeretek megszerzésére ad lehetőséget, ezáltal többszintű, érdekes munkanapokat biztosít. Hétvégi és munkaidőn kívül munkavégzés nem szokott lenni.

Céginformáció

Cégünk több mint 25 éve működik könyvelőirodaként Nyíregyházán. Irodánk a belvárostól sétatávolságra, csendes kis utcában található. Jelenlegi csapatunk nem nagy létszámú, de összetartó, segítőkész és nyitott közösség, akik minden segítséget megadnak egymásnak és az új munkatársnak.
Stabil ügyfélkörrel, megfelelő bérezéssel, rugalmas felettesi hozzáállással várjuk új munkatársunkat.

Jelentkezéseket bérigény megjelöléssel, fényképes önéletrajz megküldésével várunk.