Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egy nemzetközi vállalat önálló tagjaként látja el a cégcsoport magyar vállalatainak adminisztratív tevékenységét.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A könyvelési csapat tagjaként önálló, teljes körű könyvelési feladatokat látsz el
  • Beérkező szállító számlákat ellenőrzöl, könyvelsz
  • Gondoskodsz a számlák elektronikus nyilvántartásáról
  • Adóbevallásokat nyújtasz be
  • Fizetési felszólításokat készítesz
  • Segítesz a havi zárási feladatokban, ill. a könyvvizsgálatoknál is aktív szerepet vállalsz
  • Utalásokat rögzítesz, banki tételeket könyvelsz
  • Társosztályokkal tartod a kapcsolatot
  • Segítesz a készletleltár lebonyolításában, esetleges készletmozgásokat figyelemmel kísérsz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 év könyvelői tapasztalat
  • Havi zárásban, utalásokban, számlázásban van tapasztalatod
  • Jól kommunikálsz németül és/vagy angolul szóban és írásban egyaránt, nemzetközi cégcsoportnál fogsz dolgozni, nyelvtudásodra mindenképpen szükséged lesz
  • A számítógépet magabiztosan kezeled
  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerrel
  • Önállóan, precízen végzed feladataidat, nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Jól érzed magad, ha csapatban dolgozhatsz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást (prémium)
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Gyümölcs nap
  • Születésnapi bónusz
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos, motivált csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Barátságos, támogató kollégák, modern munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Rendelkezel már több éves tapasztalattal a könyvelés területén
  • Önállóan készítettél már adóbevallásokat, statisztikai jelentéseket
  • Magabiztosan használod a vállalatirányítási rendszereket, örömmel vesszük, ha dolgoztál már proAlpha-val, Navision-nel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Győr
  • Munkaidő: törzsidőn kívül rugalmas munkaidőbeosztás