Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    ALBACOMP EA Kft

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Mártírok útja 3/B.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adóbevallások készítése és beküldése az aktuális jogszabályoknak megfelelően
  • Szállító-vevő számlák rögzítése és készítése, valamint az ezekkel kapcsolatos könyvelés
  • Banki utalások elkészítése és könyvelése naprakész pontossággal
  • Vámhatározatok kezelése, és az ezekkel kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása
  • Főkönyvi számlák rendezéséhez szükséges vegyes könyvelési tételek elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárási munkálatok elvégzése precízen és határidőre
  • Év végi mérleg és adóbevallás elkészítésében való aktív részvétel
  • Vezetőség által meghatározott operatív feladatok hatékony ellátása

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség és legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Jó szintű számviteli ismeretek és magas szintű Excel-felhasználói készség
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Képesség a hatékony időgazdálkodásra és a prioritások kezelésére

Előnyt jelent

  • SAP vagy más könyvelési rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség és képzések
  • Barátságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Innovatív, folyamatosan növekvő 31 fős kisvállalat vagyunk, kiváló minőségű – kis- és közepes szériás – elektronikai gyártási, összeszerelési és tervezési szolgáltatásokat nyújtunk külföldi és hazai ügyfeleink számára.
Munkatársainknak jó munkakörülményeket, rugalmas munkabeosztást, képzési és előrelépési lehetőséget biztosítsunk.

Ha szeretne csatlakozni hozzánk, kérjük, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!