Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Abacus Könyvelés Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése és kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok
  • Adóbevallások elkészítése
  • Egyeztetések elvégzése
  • Zárások beszámolók készítése
  • KATA és átalányadózó egyéni vállalkozókkal kapcsolatos teendők
  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • Legalább 3 éves könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontos megbízható személyiség
  • Nyitottság a változásokra, a tanulásra
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • NetAccounting és RLB könyvelő programok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil,versenyképes jövedelem tapasztalattól függően
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási területén kívüli élő munkatársunknak
  • Akár heti 3 nap home office lehetőség, melyhez az eszközöket biztosítjuk
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda
  • Kis létszámú csapat, családbarát munkahely

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kis létszámú (2 fő), Budapest XIII. kerületi könyvelő irodánkba keressük új könyvelő munkatársunkat teljes munkaidőre, elsődlegesen alkalmazotti jogviszonyba.

A jelentkezem gombra kattintva csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.