Méréstechnikus - Mór

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Fejér,Mór,

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Móron található elektronikai partnercégünk most új kollégáját keresi méréstechnikus pozícióba. Csatlakozz a labor technikusi csapathoz és légy részese egy remek közösségnek, ahol nem csak stabilitás, de szakmai fejlődés is vár Rád!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Új termékekkel kapcsolatos mérési metódusok kidolgozása, elvégzése, folyamatok fejlesztése
  • Új termékekkel és termékváltoztatásokkal kapcsolatos rendszeres labor mérési folyamatok kialakítása
  • Kapcsolódó labor mérési utasítások és formanyomtatványok elkészítése
  • Gép-, és folyamatképesség vizsgálati mérések végrehajtása (MSA, SPC)
  • Mérőeszközök karbantartása, kalibrálások elvégzés
  • Mérésügyi szempontból, kapcsolattartás a külső partnerekkel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Középfokú releváns műszaki szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Méréstechnikai szoftverek kezelési és programozási ismerete
  • Felhasználói szintű Szoftverismeretek (MS Office)

Munkarend:

  • 3 műszak 8 óra (hétfőtől-péntekig)

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  •  Bérezés tapasztalattól függően
  •  Cafeteria nettó 25.300 Ft havonta
  • Hűség bónusz: 250.000 Ft (Egy év letelte után)
  • Területi bónusz: 35.000 és 45.000 Ft között
  • Ingyenes buszjárat
  • Vállalati kedvezmények
  • Hosszútávú lehetőség
  • Összetartó, remek csapat