Bericap Záródástechnikai Cikkeket Gyártó Betéti Társaság logo

Méréstechnikus

  • Cég neve

    Bericap Záródástechnikai Cikkeket Gyártó Betéti Társaság

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 13.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mérési eredmények dokumentálása, kiértékelése
  • Mérési riportok készítése angol nyelven
  • Különböző mérőeszközök szakszerű használata
  • Új és gyártásban lévő termékek minősítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 3D mérőgép programozói ismeretek
  • Alapvető geometriai ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (legalább középfok)
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Napi 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Aukom 1 & 2 tanúsítvány
  • Műanyagipari ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil szervezeti háttér
  • Fiatalos csapat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.