Merchandiser (Patikalátogató)

  • Cég neve

    BENU Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gyógyszertárak látogatása meghatározott régióban
  • Termék kihelyezések támogatása, polcképek ellenőrzése meghatározott szempontok alapján és fotó dokumentáció készítése
  • Marketing és reklámanyagok ellenőrzése, kihelyezése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Megfelelő kapcsolat kialakítása a gyógyszertárakkal, valamint szoros együttműködés a gyógyszertárvezetővel és a gyógyszertári dolgozókkal

Elvárások

  • Gyógyszertári (szak) asszisztensi végzettség
  • Gyógyszertári környezetben szerzett minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (PowerPoint, Word, Excel)
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Monotónia tűrés és koncentrációs készég
  • Pozitív, lelkes, dinamikus személyiség

Munkavégzés helye:

Budapest, országos

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk, ahol biztonságban érezheted magad
  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkaviszonyt kínálunk előre lépési lehetőséggel
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Dinamikus, bővülő, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, éves prémium)
  • Munkavégzésedhez mobiltelefont, iPad-et, modern látogatói programot és vállalati személygépjárművet biztosítunk
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk

Céginformáció

A BENU Magyarország Zrt., Magyarország egyik piacvezető, folyamatosan fejlődő gyógyszer-kiskereskedelmi cége.
Munkavállalóink a márka elkötelezett képviselői. Célunk, hogy betegeink, vásárlóink legnagyobb elégedettségét szolgálva, dolgozóink motiváltak legyenek és a legmagasabb szakmai szintet képviseljék.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.