Mercedes-Benz személygépjármű értékesítési tanácsadó

  • Cég neve

    Pappas Auto Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új Mercedes-Benz típusú személygépjárművek értékesítése
  • A termékcsaládot érintő technológiai, funkcionális és esztétikai változások nyomon követése, a vonatkozó képzéseken való részvétel
  • Az átvett, meglévő ügyfelekkel való eredményes kapcsolat kialakítása és a kapcsolat folyamatos ápolása
  • További piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • Új ügyfelek elérését célzó stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • A termék teljes körű bemutatása, az értékesítésre kerülő gépjármű ügyféligény szerinti specifikációja
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (szerződéskötés, ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás, kategorizálás, stb.)
  • A kínált termékhez, szolgáltatáshoz kapcsolódó piaci változások nyomon követése
  • Marketing és ügyfélkapcsolati rendezvényeken való aktív részvétel
  • Az értékesítés megvalósulását támogató kollégákkal való eredményes együttműködés

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Autóipari és –piaci ismeret, kereskedelmi érzék
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és –fenntartó képesség, ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság
  • Eredményorientáltság, kudarctűrés
  • Meggyőző érvelés, asszertív kommunikáció
  • A partnerre való ráhangolódás képessége, ugyanakkor állhatatos személyiség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Saját ügyfélkör
  • Szakmai referencia

Amit kínálunk

  • Inspiráló nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres szakmai képzések
  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű
  • Együttműködő csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

A Pappas Csoport közel 70 éve van jelen az autópiacon, minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Alfa Romeo, Jeep, KIA, Fiat, Fiat Professional, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését.
Vállalatunk 6 regionális képviseletével több, mint 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A pozíció megpályázásához juttass el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.