Menedzser - Számviteli tanácsadás

  • Cég neve

    KPMG TANÁCSADÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • ügyfeleink szakmai támogatásában számviteli tanácsadási projektjeink teljes körű koordinálása által,
  • számviteli területen üzletfejlesztésben
  • szakmai ajánlatok előkészítésében, és elkészítésének támogatásában,
  • projekt csapatok menedzselésével kapcsolatos teendőkben,
  • kollégáink szakmai fejlődésének támogatásában.
Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • rendelkezel legalább 5 év tapasztalattal IFRS-hez és magyar számvitelhez kapcsolódó tanácsadói vagy könyvvizsgálati munkákban,
  • erős szakmai alapokkal rendelkezel az IRFS és a magyar számvitel területén, tudásodat napra készen tartod,
  • átlátod az összefüggéseket az IFRS standardok között,
  • BSc vagy MSc diplomával rendelkezel pénzügy, számvitel vagy egyéb gazdasági területen,
  • van üzletfejlesztési tapasztalatod,
  • tárgyalóképes az angol és magyar nyelvtudásod szóban és írásban,
  • jártas vagy kollégák menedzselésében, csapatkoordinálásban,
  • erős problémamegoldó és döntéshozói képességekkel rendelkezel,
  • analitikus gondolkodás és elemzői készség jellemző rád,
  • jól tudod beosztani az idődet és ügyfélközpontúság jellemez,
  • tapasztalt vagy az Excel/Word/PowerPoint használatában.
  • előny amennyiben van Big4 vagy hasonló cégnél szerzett szakmai tapasztalatod.

Mit ajánlunk számodra?

  • Dinamikusan bővülő, fiatalos és motivált csapatot, vezetőket
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Lehetőséget arra, hogy megismerhesd nagynevű ügyfeleink legizgalmasabb projektjeit.
  • Többségében otthoni munkavégzési lehetőséget (azonban bármikor dolgozhatsz az irodából is, ha szeretnél, a kötelező heti 1 irodai napon túl)
  • Versenyképes bérezést és juttatásokat,
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.
  • Jóllétet támogató szolgáltatásokat (magánegészségügyi ellátás, sportolási lehetőségek, mentális jóllét program, coaching).

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Számviteli munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.