Menedzser asszisztens

  • Cég neve

    EUrent Autókölcsönző Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XXIII. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • üzleti utazások szervezése, foglalások
  • Ügyvezető munkájának napi szintű feladatainak adminisztratív jellegű támogatása
  • táblázatok aktualizálása, eseti nyilvántartások készítése
  • Sales és marketing csapat munkájának támogatása
  • időnként rate shopping
  • szerződések, szabályzatok nyilvántartása
  • egyéb adminisztrációs feladatok (iratlefűzés, aktualizálás)

Elvárások

  • érettségi vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • erős excel és számítógép felhasználói ismeretek
  • erős angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
  • önálló, felelősségteljes, gyors, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatorientáltság
  • szervezőkészség

Szükséges nyelvtudás:

  • erős angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • fiatal, dinamikus környezet
  • hosszú távú, jó munkahelyi légkör
  • önálló munkafeladat
  • stabil nemzetközi háttér
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, hosszú távú perspektívák
  • évente megszervezett céges események
  • versenyképes alapbér, év végi jutalom
  • családodat iskolakezdési hozzájárulással támogatjuk
  • azonnali kezdési lehetőség
  • egyéb juttatások (ingyenes sportolási lehetőség, egészségbiztosítás, szemüveg vásárlásra adott kiegészítő juttatás, mini konyha ingyenes használata)

Munkavégzés helye Budapest, Dél-pesti területe, XXIII. kerület, mely könnyen és gyorsan megközelíthető, mind gépjárművel, mind tömegközlekedéssel. Heti munkaidő minimum 30 móra. Akár pályakezdő vagy GYES-ről visszatérők jelentkezését is szívesen várjuk és AZONNAL is kezdhetsz!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy nemzetközi autókölcsönző tagja lenni? Itt a lehetőség, hogy megismerd a multi cégek sokoldalú világát! Cégünk - amely a Porsche Csoport tagjaként működik -, felvételre keres MENEDZSER ASSZISZTENS MUNKATÁRS munkatársat.

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a bruttó FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével.