STS Engineering & Construction Kft. logo

Mélyépítő mérnök/műszaki vezető

  • Cég neve

    STS Engineering & Construction Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Koroknay Gyula u.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • nagyfeszültségű alállomások mélyépítési munkáinak  menedzselése, a kivitelezés műszaki irányítása, projekttervek készítése, valamint anyaglisták és költségvetések készítése.
  • a projektek kivitelezésében részt vevő alvállalkozók és egyéb foglalkoztatottak munkájának koordinálására, irányítására, felügyeletére kijelölt személyek munkájának támogatása;
  • beszámolók, jelentések, egyéb projektdokumentumok elkészítése;
  • a munkáltató által igényelt, a munkáltató által létesített, létesítendő vállalkozási, megbízási jogviszonyok alapját képező ajánlatok, költségszámítások elkészítése;
  • más szakterületeken dolgozó munkavállalókkal, és egyéb foglalkoztatottakkal, megbízottakkal történő együttműködés;
  • kapcsolattartás a projekt résztvevőivel (ügyféllel, beszerzővel, tervezőkkel, kivitelező csapattal, áramszolgáltatói ügyintézővel, vezetőséggel)         ·
  • pénzügyi teljesítés felügyelete
  • projektek megvalósításához szükséges beszerzési eljárások menedzselése, beszerzések nyomon követése és nyilván tartása,

Elvárások

  • Építőmérnöki/mélyépítő mérnöki végzettség
  • AUTOCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Felelős műszaki ellenőri végzettség
  • megújuló energetikai megoldások iránti elhivatottság
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs és koordinációs készség
  • jó problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés
  • precíz, önálló munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Napelem parkok és alállomások építésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Giga projektekben való részvétel

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az STS Engineering and Construction Kft., erőművek és nagyfeszültségű villamos alállomások, valamint távvezetékek kivitelezését és tervezését végzi. Cégünk a sok éves Szolgáltatói tapasztalatokat ötvözi a fiatal mérnökeink dinamizmusával, mely egyedivé teszi szolgáltatásaink minőségét. Cégünk portfóliójában szerepelnek az ország legmeghatározóbb megújuló erőművi hálózati csatlakozások tervezése és kivitelezése.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.