Megváltozott munkaképességű számítástechnikai raktári munkatárs

  • Cég neve

    PC ARÉNA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Neumann János utca 4.

  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Laptopok, monitorok tisztítása, tesztelése napi 4 vagy 6 órában.

A raktár fűtött, a munka főként álló, de egészségi állapottól függően széket tudunk biztosítani.

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés, monotóniatűrés.
Erre a pozícióra csak megváltozott munkaképességű jelölteket várunk, akiknek legalább 40%-os egészségkárosodásuk van.

Előnyt jelent

Raktárban szerzett gyakorlat, számítástechnikai tapasztalat előny (akár hobbi szintű is).

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, bónusz (teljesítmény függvényében).
Kedves, összetartó, fiatalos csapat vár!

Céginformáció

A közel 19 éve dinamikusan fejlődő PC Aréna Kft. prémium számítástechnikai eszközök felújításával és értékesítésével foglalkozó piacvezető vállalat.

Önéletrajz csatolásával, a "Jelentkezem" gombra kattintva.