Megváltozott munkaképességű masszőr

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3500 Miskolc

  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Nem csak beszélünk a befogadásról, hanem igyekszünk tenni is érte. Megváltozott munkaképességű masszőr munkakörben várunk miskolci telephelyünk napjait felvidítani.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megváltozott munkaképességű kollégák mindennapi munkavégzését és hosszú távon egészségét segíted azzal, hogy munkaidejükben két feladat között megmasszírozod őket
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Masszázs területen szerzett végzettség és tapasztalat
  • Empatikusság és kedvesség. Feltöltődésünkben segítesz nekünk.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat stb.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyógy, sport vagy frissítő masszőr végzettség
  • Ismeretek a különböző betegségek melletti masszázsformák alkalmazhatóságáról
  • Jó kommunikációs képesség
  • Amit kínálunk:

  • 4 órás részmunkaidőben dolgozhatsz
  • Figyelembe vesszük egészségi állapotodat
  • Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
  • Kedves, sokszínű és segítőkész munkakörnyezet
  • Fix havi jövedelem és bónusz
  • Hosszútávra tervezünk
  • Befogadó közösség vagyunk
  • Jelentkezés az állásra:

    Várunk Téged, küldd el jelentkezésed a jelentkezés gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot a 06-1-432-1280-as telefonszámon.