Megváltozott munkaképességű egyszerű betanított munkás

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3500 Miskolc

  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink is egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni a csapatban. Ezért is cégünk 2008 óta akkreditált foglalkoztatóként működik és folyamatosan fejlődik több telephelyen, ezért is vátunk megváltozott munkaképességű kollégánkat új miskolci telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Változatos betanított munkafolyamatok végrehajtása, főleg hajtogatás, csomagoló anyagok készítése, termékek összeállítása
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése
  • Munkafolyamatokból adódóan ülő munka vállalása, de van lehetőség helyzetváltoztatásra
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A munkakör nem igényel szakképzettséget, de a jó kézügyesség feltétel
  • Ha nehezen viseled a változást, ez a feladat tetszeni fog, mert a monotonitás nagymértékben jelen van.
  • A munkavállalás alapfeltétele: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, fogyatékosságot igazoló dokumentumok
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Minden munkafeladatot betanítunk és aktívan támogatunk
  • Napi 4 órában dolgozhatsz előre egyeztetett munkarendben, de a próbaidő után van lehetőség 6-8 órában is
  • Egészségi állapotnak és egyéni képességeknek leginkább megfelelő munkafeladat megtalálása
  • Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
  • Családias munkakörnyezet
  • Befogadó közösség
  • Fix jövedelem és bónusz
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Szükség esetén védőruházatot biztosítunk
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küld el önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva vagy keress bennünket a 06-1-432-1280-as telefonszámon.