Megváltozott munkaképességű egyszerű betanított munkás

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2370 Dabas

  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink is egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Ezért is cégünk 2008 óta akkreditált foglalkoztatóként működik több telephelyen. Dabason tiszta, rendezett környezetben, gondoskodó vezetés mellett tudsz dolgozni szép papír ipari termékek gyártásában. Várjuk megváltozott munkaképességű kollégánkat Egyszerű betanított munkás részmunkaidős pozíciónkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Részmunkaidőben változatos betanított munkafolyamatok végrehajtása, főleg hajtogatás, csomagoló anyagok készítése, termékek összeállítása
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése
  • Munkafolyamatokból adódóan ülő munka vállalása, de van lehetőség helyzetváltoztatásra
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A munkavégzéshez nincs szükség sem tapasztalatra, sem szakképesítésre
  • Legyen jó kézügyességed
  • Jól érezd maga monoton feladatokban
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumokkal rendelkezz: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, stb.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Minden munkafeladatot megtanítunk
  • Fix jövedelem és bónusz
  • Figyelembe vesszük egészségi állapotodat
  • Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
  • Családias munkakörnyezet, befogadó közösség
  • Határozatlan munkaviszony
  • Napi 4 órában dolgozhatsz
  • Ha a munkafeladathoz szükséges, védőruházatot biztosítunk
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints Jelentkezem gombra kattintva vagy keress bennünket a 06-1-432-1280-as telefonszámon.